Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Magdalena – Fizjoterapeutka
Magdalena

Fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii. Największą radość w pracy sprawia jej pomoc drugiemu człowiekowi poprzez wykonywanie zabiegów działających terapeutycznie, przeciwbólowo jak i tych poprawiających sylwetkę ciała. Z największą chęcią wykonuje masaże lecznicze, relaksacyjne, antycelluitowe i masaże tkanek głębokich. Prywatnie pasjonuje się odkrywaniem nowości kosmetycznych, fitnessem i zdrowym trybem życia.

Natalia – Kosmetolog
Natalia

Kosmetolog

Z wykształcenia jestem kosmetologiem ,ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia,Urody i Edukacji w Poznaniu. Nieustannie już od 10 lat poszerzam wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko pojętej kosmetologii . Do każdej osoby podchodzę rzetelnie, kompleksowo oraz potrafię indywidualnie dobrać zabieg do potrzeb klienta. Specjalizuje się w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Wykonuje zabiegi z mezoterapii mikroigłowej oraz igłowej. Kontakt z klientem daje mi niesamowitą radości a zadowolenie klienta z osiągniętych efektów jest dla mnie największą motywacją!! Zapraszam na zabiegi do Yasumi Śrem.

Maria – Masażysta
Maria

Masażysta

Maria przyjechała do nas z Ukrainy. W 2011r. ukończyła Podstawową Uczelnie Medyczną o specjalizacji - pielęgniarstwo, zdobywając tym samym kwalifikacje pielęgniarki. W zawodzie pracowała 8 lat. Następnie ukończyła kursy masażu: kalsycznego, relaksujacego i antycellulitowego. W naszym Instytucie Maria będzie wykonywała masaże: klasyczny, relaksujący, na świecy, na czekoladzie, antycellulitowy. 

Anna Jóźwiak – Kosmetolog/Podolog
Anna Jóźwiak

Kosmetolog/Podolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu - licencjonowany kosmetolog oraz Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji - dyplomowany podolog. Z największą pasją i zaangażowaniem wykonuje szereg usług podologicznych mających na celu przywrócenie zdrowego i estetycznego wyglądu paznokci i stóp. Dobrze czuje się także w pracy z peelingami chemicznymi.

.

.

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem